Наші новини
Іміджеві проєкти

Осінній сезон Kharkiv Fashion 2019 побив усі рекорди по відвідуваності та вийшов на новий рівень

Наймасштабніша модна подія Східної України - Kharkiv Fashion 2019 пройшло 11 і 12 жовтня в Харкові на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля»

В рамках Kharkiv Fashion 2019 відбулася презентація дебютної колекції RIDNA Народної артистки України Ольги Сумської в колаборації з харківським дизайнером, засновником бренду maKha Марією Бисовою. Головний мотив колекції – національний живопис, представлений на ексклюзивних тканинах з авторським принтом.

«Це колекція для поціновувачів творчості української художниці, майстра народного декоративного живопису Катерини Білокур. У колекції представлено 20 моделей. Неймовірні яскраві мальви, цинії, чорнобривці, троянди, лілії з полотен Катерини Білокур проектувалися на подіум і оживали прямо на кожній моделі. Мрії збуваються разом з Kharkiv Fashion! Тепер ми готуємося представити колекцію в Києві до дня народження великої художниці», – зазначила Ольга Сумська.

Харківський дизайнер Марія Бисова, в колаборації з якої була створена колекція, зазначає, що всі моделі створені не тільки для подіуму, а й покликані підкреслити красу української жінки в реальному житті.

Ще одна мрія здійснилася і в ініціатора проекту, начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторії Грецької-Миргородської, яка вперше вийшла на подіум і представила плаття з дебютної колекції RIDNA. «Харків – місто, в якому можливо все, місто можливостей і втілення будь-якої мрії в реальність. Таким втіленням стала колекція Ольги Сумської, про яку вона мріяла все своє життя. Осінній Kharkiv Fashion побив усі рекорди. Такої кількості талановитих людей, дизайнерів і сюрпризів на подіумі не було ще ні в одному сезоні. Ми ставимо амбітні цілі і будемо стрімко до них йти і досягати, щоб з кожним роком вдосконалюватися і ставати краще», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

В рамках Kharkiv Fashion пройшли покази українських і зарубіжних дизайнерів Helga Perfect Look, KisaGalisa, Іллі Іванова, Porrima, Zara Ayvazova, Vesna Fashion та інших, відбувся показ колекції від зіркового дуету А.Р.М.І.Я., перфоманс акторів дитячого театру «сорванцы» спільно з брендом Lemoni і музичним бендом Manera. Випускники Школи моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства спільно з українськими дизайнерами Олександром Бевзюком та Іриною Ігнатовою представили колекцію «Stay wild» з джинсової тканини, з вишитими елементами і принтами. На подіум вийшли моделі plus size всеукраїнського проекту «Велика Краса Країни» з показом нової хутряної колекції від салону Чарівні Хутра за участю fashion дизайнера Костянтина Пономарьова, а також учасниці проекту представили колекцію харківського дизайнера Вікторії Бугрім.

Вперше на заході був представлений спільний стенд дизайнерів-учасників Kharkiv Fashion Cluster – Олега Фоменко, Олександра Бевзюка, Ірини Полуектової і Марії Бисової. За словами координатора проекту Олега Єгорова, Kharkiv Fashion вже давно став заходом, який вийшов за рамки днів моди. «Наша мета – розвиток легкої промисловості в цілому, і вихід її представників на європейські та світові ринки. Важливо об'єднуватися і підтримувати один одного. Разом ми сила. Харків – це модно», – зазначив Олег Єгоров.

Протягом двох днів в рамках Kharkiv Fashion 2019 працював design market від провідних виробників одягу, пройшли навчальні тренінги топових спікерів в fashion індустрії, зустрічі зі студентами профільних навчальних закладів, виробниками і дизайнерами.

Довідка. Проект «Kharkiv Fashion» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Made on
Tilda